10 najlepszych wskazówek dla pracowników do przeprowadzek


Przeprowadzka może być bardzo trudnym doświadczeniem – jest o czym myśleć i co zorganizować. Będąc jedną z najstarszych firm bagażowych, mamy duże doświadczenie i porady dotyczące przewozu mebli, dlatego przygotowaliśmy 10 najlepszych porad dla osób przeprowadzających się.

1. Upewnij się, że Twoja firma zajmująca się bagażówką jest członkiem stowarzyszenia.

Międzynarodowe stowarzyszenie jest jedynym stowarzyszeniem zawodowym, które zapewnia wysoką jakość usług świadczonych przez firmę typu taxi bagażowe, a w mało prawdopodobnym przypadku, gdy coś pójdzie nie tak, do którego można się zwrócić.

2. Poproś o bezpłatną ankietę domową

Renomowana firma zajmująca się taxi bagażowym z przyjemnością przyjedzie do Państwa domu, aby porozmawiać twarzą w twarz o Państwa meblach, tak aby można było przedstawić dokładną wycenę, a także sprawdzić wszelkie wątpliwości, takie jak utrudniony dostęp lub kłopotliwe przedmioty, które mogą wymagać specjalistycznego sprzętu. Zarówno ankieta, jak i wycena powinny być bezpłatne.

3. Zarezerwuj przeprowadzkę tak szybko, jak to możliwe.

Dobre firmy takie jak taksówka bagażowa są szybko rezerwowane – szczególnie w popularnych miesiącach letnich! Nie ma to znaczenia w przypadku rezerwacji tymczasowej daty przeprowadzki i otrzymania ankiety we wczesnych etapach przeprowadzki. Będą oni mieli możliwość ponownego ustalenia daty, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, zamiast stwierdzić, że spółka zajmująca się przewozem mebli, którą chcesz, nie jest dostępna. Zarezerwuj firmę bagażową co najmniej 4 tygodnie przed planowaną datą przeprowadzki.

4. Wybierz wtorek lub środę, aby rozpocząć pracę

Są to najmniej popularne dni do przeprowadzki w ciągu tygodnia i dość często mają większą dostępność w lepszej cenie!

5. Komunikacja jest kluczem!

Porozmawiaj z agentem nieruchomości, prawnikiem i firmą bagażową na wszystkich etapach przeprowadzki domu, tak aby każdy był poinformowany, na jakim etapie jest wyprowadzka i wszelkie problemy mogą być rozwiązane szybciej. Nawet w dniu przeprowadzki zadzwoni do Państwa dobra firma takiego typu jak taxi bagażowe, aby sprawdzić, czy zespół przybył na czas i czy nie ma problemów.

6. Przygotuj swoje dzieci do przeprowadzki.

Przeprowadzka może być trudna dla dzieci, zwłaszcza jeśli przeprowadzają się do nowego miejsca i mają nową szkołę do pokonania.

Może to być również bardzo emocjonujące!

Przygotuj je na przeprowadzkę, wyjeżdżając na jeden dzień w nowe miejsce przed przeprowadzką. Jeśli możesz, umów się na spotkanie ze starymi przyjaciółmi, którzy odwiedzą Cię po wprowadzeniu się do mieszkania. Możesz zainspirować nastolatków i sprawić, że poczują się zaangażowani, pozwalając im zaplanować swoje „nowe pokoje”. Młodsze dzieci szybciej poczują się jak w domu, jeśli ich ulubione zabawki zostaną umieszczone w nowym pokoju, aby uczynić je bardziej przytulnymi.

7. Skorzystaj z usług firmy takiej jak taksówka bagażowa, aby spakował wszystko za Ciebie.

To jest przecież to, do czego są szkoleni! Przyspieszy to jednak również pracę, ponieważ wyspecjalizowany zespół pakowaczy jest niezwykle wydajny. Mogą owinąć i zapakować wszystkie przedmioty, lub tylko te bardziej delikatne, które posiadasz, i zapewnić, że są one gotowe do transportu. Powinni nawet być gotowi do rozpakowania wszystkiego w nowym domu!

8. Upewnij się, że zwierzęta są bezpieczne

Ważne jest, aby zwierzęta były bezpieczne i chronione w czasie dnia, w którym się przeprowadzają, ponieważ mogą się one martwić działalnością. Trzymaj je w cichym pomieszczeniu i, jeśli to możliwe, umieść kota w transporterze dla zwierząt, aby nie mógł uciec.
Po przybyciu do nowego domu poświęć czas, aby wprowadzić zwierzęta powoli do ich nowego otoczenia. Koty z chęcią stworzą sobie własny pokój, a następnie po kilku dniach, kiedy poczują się pewniej, wyjdą na zewnątrz. Psy są szczęśliwsze z powodu zmiany otoczenia, o ile są z tobą. Ale sprawdź, czy ogród jest bezpieczny, zanim wypuścisz je bez nadzoru.

9. Trzymaj przedmioty wartościowe i niezbędne rzeczy pod ręką.

W dniu przeprowadzki należy zawsze mieć przy sobie kosztowności, aby nie znalazły się one w niewłaściwym miejscu wśród pudełek. Czajnik oraz zapasy herbaty i kawy należy również przechowywać w miejscu przeznaczonym do tego celu.

10. Ubezpieczyć się od szkód materialnych!


Dla całkowitego spokoju, upewnij się, że wykupiłeś ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń – większość zwykłych polis ubezpieczenia domu tego nie zapewnia!
Na koniec – ciesz się przeprowadzką do nowego domu! Czy jest to przewóz bagażowy do innego kraju lub po prostu przenosisz się do większego/mniejszego domu, przeprowadzka może być początkiem nowej podróży w życiu.